

Стілець туристичний розкладний до 100 кг / Складаний стілець, крісло для походів в чохлі
670 ₴
- В наличии
- Код: SR.KRS-4594
+380 (98) 748-91-25
Kyivstar
- +380 (95) 536-08-21Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Швидко і легко складається і розкладається
- Займає небагато місця при зберіганні і транспортуванні
- Поставляється в зручному чохлі для транспортування.
- Виконаний з міцних матеріалів і прослужить вам тривалий термін
- Виконано в дуже яскравих і барвистих тонах.
Під час відпочинку на природі сидіти на холодній або сирій землі, особливо тривалий час, не тільки не комфортно, але і небезпечно для здоров'я. Тому в похід або на риболовлю візьміть з собою туристичний розкладний стілець. Це зручне рішення: в складеному стані він не займає багато місця, а в розкладеному стає повноцінним «похідним кріслом».
Складне туристичне крісло можна назвати універсальним предметом м'якою кемпінгових меблів, який підійде і туристу, і власнику надувних човнів і катерів, і для риболовлі, і для полювання, і для пікніка, та й просто для відпочинку недалеко від води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 800 мм |
| Глубина стула | 500 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Подстаканник | 1 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Цвет | Синий |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 760 мм |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴



