Електрична ковдра покривало 190×80 см Ruhhy 26200
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: mx9186
+380 (98) 748-91-25
Kyivstar
- +380 (95) 536-08-21Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична ковдра покривало 190×80 см Ruhhy 26200
Електроковдра, м'яка та з підігрівом, 3 режими нагрівання + пульт дистанційного керування, 190 x 80 см, білий RUHHY – технологія тепла, яка огортає та розслаблює
Після напруженого дня вам потрібно лише розгорнути ковдру, включити улюблений режим нагріву та дозволити теплу повільно розслабити ваше тіло. Електроковдра RUHHY - це не просто практичне джерело тепла, це щоденний ритуал релаксації. Передова технологія обігріву, великий формат 190 x 80 см, м'яка тканина та інтуїтивно зрозуміле управління зроблять кожну мить, проведену з ним, приємною. Чи хочете ви зняти м'язову напругу, розслабитися після роботи або зігрітися прохолодним вечором, RUHHY забезпечить вам комфорт саме тоді, коли він вам найбільше потрібен.

Характеристики:
- відповідно до європейських стандартів
- для найкращих днів і тижнів
- можна комбінувати на матраці, дивані або хроматі
- компактний та елегантний для захисту
- подібний, м'який матеріал
- тонкий кабель 150 мм
- розумна потужність у вертикальному положенні, температура машини 30°C
- автоматичне закриття та контроль
- потужність: 65 Вт
- 3 чудові композиції
- розміри: 190 х 80 см
- довжина кабелю: 150 см
- вага: 1023 кг
- Вага в упаковці, місткість: 1288 кг
- бренд: RUHHY
- колір: білий
- матеріал: поліестер






Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Колір | Білий |
| Вага | 1023 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










