Крісло розкладне рибальське Trizand 27519 до 120 кг
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: mx9590
- +380 (95) 536-08-21Vodafone
Крісло розкладне рибальське Trizand 27519 до 120 кг
Зручність. Регульовані підлокітники і навіть спеціальне місце для чашки дозволять вам почуватися комфортно, як удома. Ергономічний дизайн крісла дозволяє почуватися чудово навіть після багатьох годин сидіння. Крім того, у передній частині крісла є 2 отвори, в які можна вставити кілочки (не входять до комплекту), що забезпечить ще більший комфорт використання без ризику переміщення крісла.
Міцні та міцні матеріали. Крісло виключно стійке, його каркас виготовлений з міцних труб, а сидіння – з армованого матеріалу. Всі ці особливості означають, що крісло витримує навантаження до 120 кг - на ньому можуть комфортно відпочивати навіть люди з масивнішою статурою, не побоюючись, що крісло буде пошкоджене.

Характеристики:
- колір: чорний та сірий
- Розмір від центру до підлоги: 40 см.
- Розмір від найвищої точки до підлоги: 44 см.
- розміри: 55 х 54 х 110 см
- макс. навантаження: 120 кг
- вага: 2,9 кг
- вага в упаковці: 3,3 кг
Складна конструкція. Стілець можна швидко і легко скласти і розкласти. У складеному вигляді його можна зберігати та транспортувати в чохлі. Зручна ручка для перенесення дозволить вам із задоволенням брати його із собою у кожну поїздку.
Універсальність. Крісло для риболовлі, незважаючи на свою назву, ідеально підходить не лише для риболовлі. Він також ідеально підійде як туристичне крісло, пляжне крісло або навіть стільці для балкона. Ми також можемо взяти крісло з собою на пікнік або подорож, і воно не додасть додаткової ваги вашому багажу.











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1100 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 099 ₴












