Газонокосарка електрична 32см Lehmann Yarrow
Електрична газонокосарка Lehmann створена для приємної, ефективної та екологічно чистої роботи в саду. Представляємо простий у використанні, надійний та міцний пристрій, підготовлений спеціально для вас польським брендом Lehmann .
Це газонокосарка порівняно невеликих розмірів, легка , яку можна легко взяти з собою у багажнику, наприклад, на ділянку, при цьому з потужним посиленим електродвигуном – до 2000 Вт, що, до того ж, екологічно безпечно. зниження енергоспоживання.
Косарка дозволить швидко впоратися з великим газоном – до 1000 м2, завдяки великий ширині зрізу – 32 см, міцним та гострим лезам, виготовленим на замовлення, та легко регульованій трирівневій висоті зрізу .
- новітня модель електрокосарки Ярроу, в якій ми знизили енергоспоживання у разі збереження ідентичних параметрів. Це рішення заощадить Витрати на електроенергію до 40%.
- двигун Eco Turbo дозволяє досягти потужності 2000 Вт, залишаючись при цьому екологічно чистим . Саме ця потужність відрізняє нашу газонокосарку від компактних газонокосарок, що представлені на ринку.
- Потужність косарки дозволить вам легко косити. газони навіть великої площі – 1000 м2 . Леманн деревій — природний супротивник високої та густої трави.

Характеристики:
- максимальна потужність : 2000 Вт.
- номінальна потужність : 1200 Вт.
- Оберти двигуна : 3500/хв.
- Електроживлення : 220-240 В/50-60 Гц
- Ширина різання : 32 см
- Регулювання висоти стрижки: 20/38/56
- Система регулювання: пружина
- Об'єм кошика: 30 л.
- Вага косарки вага: 8,5 кг
- Інтенсивність звуку : 96 дБ
- Пропонована площа : 1000 м².
- Тип ручки : доладна.
- Регулювання кута ручки : Так
- тримач кабелю : так
- Індикатор заповнення кошика : так
- Захист від перевантаження : так
- Обрізка країв : так
- Легкий старт : так
Регулювання висоти. Пристрій пропонує три рівні регулювання висоти стрижки: 20-38-56 мм, які легко встановлюються за допомогою міцних пружин. Ви можете легко створити у своєму саду поле для гольфу, якому позаздрять ваші сусіди.
Місткий кошик 30л. Міцний кошик, який дозволить вам постійно контролювати кількість трави в баку під час косіння . Ви завжди знатимете, коли настав час спорожнити його! Посилена кошик не втрачає свій вміст Тому вам не доведеться турбуватися про збирання трави після роботи. Міцна ручка допоможе перенести вміст у компостер.
Робочий ширина 32 см. Стрижка газону – трудомістке заняття, яке доводиться виконувати порівняно часто, особливо у сезон. Завдяки великій ширині стрижки – до 32 см, ви зможете швидко впоратися навіть із великим газоном. Наша газонокосарка заощадить вам багато часу, який ви зможете витратити на інші садові роботи.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lehmann |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 20 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 3500 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
- Ціна: 2 790 ₴











