
Сковорода гриль з кришкою та мармуровим покриттям Cheffinger GP-28 28см
849 ₴
- В наявності
- Код: SR.CF-GP-28
- +380 (95) 536-08-21Vodafone
Стійкий до подряпин
Антипригарне покриття
Термостійкі
Відмінний розподіл тепла
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Сковорода-гриль із литого алюмінію, Ø28 см, сковорода для стейків, сковорода для риби, сковорода ІНДУКЦІЯ
Міцний | Гігієнічні | Простота у догляді, антибактеріальний ефект. Можна мити в посудомийній машині Антипригарне мармурове покриття
Знімна ручка Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Тип джерела тепла Усі джерела тепла
Діаметр (см) 28 см
У комплекті кришка Так
Опис товару
За допомогою цієї сковороди-гриля ви зможете приготувати смачні страви на грилі.
Сковорода, виготовлена з литого під тиском алюмінію, має тришарове мармурове покриття та два зливні отвори, що дозволяють легко зливати зайвий жир. Може використовуватись для всіх типів джерел тепла. Ручка залишається прохолодною під час приготування та знімається для зручності зберігання та чищення. Кришка, що входить до комплекту, виготовлена із загартованого скла і має ручку з нержавіючої сталі.
Характеристики:
Колір чорний
Покриття: Мармур
В комплекті:
1 сковорода-гриль,
1 кришка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 28 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 4.3 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Ебоніт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Країна виробник | Бельгія |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.5 кг |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 849 ₴



