Електрична ковдра покривала 150×80 см Mesko MS 7419
Електрична підкладкова ковдра Mesko забезпечує тепло та комфорт. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє насолоджуватися теплою постільною білизною через кілька хвилин після включення. Ковдра виготовлена з м'якого та приємного на дотик матеріалу. Його можна мити, відключивши шнур живлення та терморегулятор. Останній дозволяє вибрати рівень температури та захищає від перегріву. Модель MS 7419 Mesko, розміри: висота: 150см, ширина: 80см, призначена для 1 особи.

Характеристики:
- ОДИННА ЕЛЕКТРИЧНА ПІДСТАВКА
- Розміри: висота: 150 см x ширина: 80 см
- Знімний шнур живлення з аналоговим пультом дистанційного керування
- Машинне прання при 30°C.
- Підходить для однієї людини
- Легко контролювати
- 4-ступінчастий регулятор температури 0/1/2/3 - на вибір
- Тканина верху: Поліестер
- Нижня тканина: поліестер
- Захист від перегріву
- Проста система запобігання ковзанню ковдри матрацом
- Потужність: 60 Вт
- Електроживлення: 230 В ~ 50/60 Гц









Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴












