Електрична ковдра покривала з таймером 150×160 см. Camry CR 7424
Электрическое одеяло Camry CR 7424 позволяет вам с удовольствием отдохнуть в теплой постели всего за несколько минут после включения электрического одеяла. Одеяло изготовлено из мягкой и нежной ткани. Вы можете легко постирать его, отсоединив терморегулятор и шнур питания. Регулятор температуры позволяет выбрать уровень температуры и обеспечить защиту от перегрева.

Характеристики:
- Подвійний обігрів на одязі з таймером
- Розмір: висота 150 см та ширина: 160 см
- Знімний шнур живлення з РК-контролером
- Машинне прання при температурі 30 °C.
- Розмір підходить для двох осіб
- Легко контролювати
- Таймер: 1/2/10 годин або режим "завжди включений" на ваш вибір
- 8 рівнів нагріву
- Матеріал верху: кораловий фліс.
- Під тканиною: поліестер
- Таймер автоматично відключає нагрівання після фіксованого часу
- Захист від перегріву
- Система Easy запобігає зміщенню ковдри матрацом
- Потужність: 2 х 60 Вт
- Електроживлення: 230 В ~ 50/60 Гц
Не потрібно турбуватися про складні параметри параметрів. Регулятор температури, дисплей регулятора та індикатор нагріву допоможуть вам контролювати налаштування та роботу ковдри та адаптувати їх до ваших особистих уподобань. Кнопка встановлення температури в доступному місці дозволяє вибрати відповідну робочу функцію. Для повсякденного використання продукту потрібно 15 хвилин попереднього нагрівання. Завдяки цьому ми можемо запобігти напруженню м'язів вранці. Таймер у легкодоступному місці дозволяє виставити 1, 2 або 10 годин, або увімкнути режим «завжди увімкнено». Завдяки автоматичному вимкненню опалення після закінчення заданого часу вам не потрібно турбуватися про підвищене споживання енергії або те, що вночі буде занадто тепло. Захист від перегріву – це додаткова функція, яка робить інтуїтивно зрозумілим використання нашого продукту!








| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 790 ₴












