Електрична ковдра покривало плед 160×180 см. Camry CR 7418
Електроковдра Camry 7418 забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє насолоджуватися теплом, сидячи в кріслі. Ковдра виготовлена з пухнастого та приємного на дотик матеріалу. Його можна мити, від'єднавши кабель живлення та регулятор температури. Останній дозволяє вибирати рівень температури та захищає від перегріву.

Характеристики:
- Знімний шнур живлення з пультом дистанційного керування із РК-дисплеєм.
- Машинне прання за 30°C.
- Розмір підходить для однієї людини, щоб укутати тіло ковдрою 160х180см.
- Легко контролювати
- Таймер: 1-9 годин
- 7 рівнів нагріву плюс режими ВИСОКИЙ та НИЗЬКИЙ.
- Тканина: м'який двосторонній фліс.
- Таймер автоматично перемикає температуру з високою на низьку через 1 годину.
- Захист від перегріву
- Захист від перевантаження
- Потужність: 110-120 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц.







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴












