Електрична ковдра покривало плед 150 × 80 см Adler AD 7425
Підкладкова електрична ковдра Adler забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє насолоджуватися теплою постільною білизною через кілька хвилин після включення. Ковдра виконана з м'якого, затишного та приємного на дотик матеріалу. Його можна мити, відключивши шнур живлення та терморегулятор. Останній дозволяє вибрати рівень температури та захищає від перегріву. Модель AD 7425 Adler, розміри: висота: 150см, ширина: 80см, розрахована на 1 особу.

Характеристика:
- Розміри: висота: 150 см x ширина: 80 см
- Знімний шнур живлення з аналоговим пультом дистанційного керування
- Машинне прання при 30°C.
- Підходить для однієї людини
- Легко контролювати
- 4-ступінчастий регулятор температури 0/1/2/3 - на вибір
- Матеріал верху : фліс.
- Нижня тканина: поліестер
- Захист від перегріву
- Проста система запобігання ковзанню ковдри матрацом
- Потужність: 60 Вт
- Електроживлення: 230 В ~ 50/60 Гц
Простота та ефективність:
Незалежно від того, чи знадобиться простирадло з підігрівом у боротьбі за здоров'я або просто у боротьбі з безсонням, її перевагою є простота використання. Додатковою перевагою листа, що нагрівається, є те, що він дуже швидко нагрівається, що позначається на його ефективності. Ви можете насолоджуватися теплом, що розливається по всьому тілу майже відразу. Ковдра оснащена 4 рівнями температурних налаштувань, які легко адаптувати до тяжкості недуги. Тепло рівномірно розподіляється на всій поверхні тканини. Також є можливість від'єднати від аркуша кабель із контролером, що додатково підвищить зручність його використання. Також легко утримувати ковдру в чистоті - її можна прати у пральній машині. Захист від перегріву дозволить будь-кому безпечно використовувати ковдру на ніч.








| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.6 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 099 ₴












