Електрична ковдра покривало 150×160 см Adler AD 7426 Grey
Електрична ковдра Adler забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє насолоджуватися теплою постільною білизною через кілька хвилин після включення. Ковдра виконана з м'якого, затишного та приємного на дотик матеріалу. Його можна мити, відключивши шнур живлення та терморегулятор. Останній дозволяє вибрати рівень температури та захищає від перегріву. Модель AD 7426 Adler, розміри: висота: 150см, ширина: 160см, призначена для 2 осіб.

Характеристики:
- Подвійна електрична підставка
- Розміри: висота: 150 см x ширина: 160 см
- Знімний шнур живлення з аналоговим пультом дистанційного керування
- Машинне прання при 30 C.
- Підходить для двох осіб
- Легко контролювати
- 4-ступінчастий регулятор температури 0/1/2/3 - на вибір
- Верхня тканина: фліс
- Нижня тканина: поліестер
- Захист від перегріву
- Проста система запобігання ковзанню ковдри матрацом
- Потужність: 2 х 60 Вт
- Електроживлення: 230 В ~ 50/60 Гц







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинне прання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴











