Електрична ковдра 180×130 см Noveen EB650 Grey
Електрична ковдра EB650 Grey 180 x 130 см забезпечує тепло і комфорт відпочинку. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє насолоджуватися теплом, сидячи в кріслі. Плед виготовлений з пухнастого і приємного на дотик матеріалу. Його можна мити після вимкнення шнура живлення та регулятора температури. Останній дозволяє вибирати рівень температури та захищає від перегріву. Пристрій оснащений знімним контролером SMART LCD.

Характеристики:
- Дуже м'яка, ніжна ковдра
- Ідеально підходить для 1 людини, щоб обернути своє тіло навколо
- Сучасний контролер знімний SMART LCD
- Можна прати в розібраному вигляді (макс. 30 градусов).
- Відчуйте тепло через 1 хвилину
- Автоматичне відключення через 3 години
- Автоматичний таймер від 1 до 10 години
- Потужність: 160 Вт
- Розміри: 180 х 130 см
- Діапазон 10 різних температур
- Кабель завдовжки 2,4 метра





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 130 см |
| Машинне прання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Довжина шнура | 2.4 м |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.6 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴








