Електрична грілка масажер для ніг 2в1 Extramedicus ATC-FM01
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: ATC-FM01
- +380 (95) 536-08-21Vodafone
Електрична грілка масажер для ніг 2в1 Extramedicus ATC-FM01
Вібромасажер-грілка 2в1 – це унікальний товар, що поєднує в собі масаж із підігрівом та вібрацією. Ці функції допоможуть полегшити дискомфорт у ногах та забезпечать приємні розслаблюючі відчуття у холодні зимові дні. Також можна використовувати цю модель як електричну грілку, щоб знизити біль у спині, шиї або животі. Пристрій виконаний з м'якого плюшу, оснащений двома рівнями вібрації та режимом підігріву до 55 °C.
Антибактеріальна верхня частина, яку можна прати. Ніякого запаху завдяки спеціальній антибактеріальній обробці верхньої частини масажера. За допомогою застібки-блискавки її легко відстебнути і випрати в пральній машині. Сміливо зустрічайте холодні зимові вечори, адже тепер ви не мерзнутимете і зможете швидко зігріти ноги після довгих прогулянок.

Характеристики:
- Грелка та масажер 2 в 1
- Матеріал: поліестер
- Наповнення: пінополіуретан
- Параметри 34х34х13 см
- Нагрівальний елемент: до 55 градусів
- 2 режими вібрації
- швидкість обертання: 3800 оборотів на секунду
- Автоматичний таймер для вібромасажу: 15 хвилин
- Адаптер: DC 12V, 2А
- Довжина шнура: 1.8 м
- Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- Вага: 0,8 кг

Переваги:
- Дві функції в одному пристрої – підігрів та масаж.
- масажер для ніг та масажна подушка.
- Вібрація та масаж працюють як разом, так і окремо.
- Чохол можна прати.
- автоматичне вимкнення.
- допомагає розслабитися завдяки теплу та масажу, знімає дискомфорт.
- підходить для використання на будь-яких ділянках тіла.
- 2 рівні швидкості розслаблюючого масажу.
- нагрівається до 55 ° C за 15 хвилин.
- 3800 вібрацій за хвилину.
- Верхня частина масажера відкривається за допомогою блискавки, тому її можна зняти і використовувати як масажну подушку з підігрівом.
- Функцію підігріву та масаж можна використовувати окремо або одночасно.
- Матеріал – стильна плюшева тканина, м'яка, як хмара!







| Основні | |
|---|---|
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів, Вібромасаж |
| Кількість режимів масажу | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Машинне прання | Так |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Знімний шнур живлення | Так |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Живлення | Мережа 230В |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Товщина | 130 мм |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 1 090 ₴












