Велотренажер для рук та ніг Trizand 9642
Призначений для тренування верхньої і нижньої частин тіла. Це дає змогу вам крутити педалі як ногами, так і руками, що дає змогу впливати на плечі, руки, верхню частину спини та ноги.

РК-КОМП'ЮТЕР. Тренажер оснащений комп'ютером, який вимірює необхідну інформацію, тобто: загальний час тренування, загальну пройдену відстань, загальний час руху під час тренування, загальний час руху під час усіх занять (значення скидається після заміни батареї) і кількість спалених калорій. Лічильник дає змогу здійснювати повний контроль під час тренування, а також спостерігати за переходом від тренування до тренування.
БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ. Велосипед стабільний завдяки нековзним накладкам, що забезпечують відмінне зчеплення, як при використанні ніг, так і рук. Він не рухатиметься під час вправ, навіть на слизьких панелях або столі. Крім того, обидві педалі також мають нековзну структуру, що гарантує комфортне використання.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
- джерело живлення: 1x LR 44 (входить до комплекту)
- робота: двонаправлений
- регулювання опору: ручне
- опір: магнітний;
- максимальна вага користувача: 100 кг
- розміри (довжина/ширина/висота): 32,5/40/16 см
- вага: 2,4 кг
- вага з упаковкою: 2,67 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Портативний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Час |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 16 см |
- Ціна: 999 ₴












