Подушка електрична 38 x 38 см Adler AD 7403
Електрична зігрівальна подушка з максимальною потужністю 80 Вт. Використовується, коли необхідно додатково нагріти певну ділянку тіла. Пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, дає змогу регулювати температуру залежно від потреб користувача. Подушка має знімний чохол, який можна прати. Спеціальні отвори в кришці дають змогу поміщати в них ноги або руки.
Переваги:
- Простий у використанні контролер
- 2 налаштування рівня температури
- Контроль температури дистанційним керуванням на кабелі живлення
- Швидке та рівномірний розподіл тепла
- Чохол із м'якого, приємного на дотик флісу — машинне прання.
Характеристики:
- заспокійлива сила для ваших суглобів, нервів та м'язів
- рекомендується при лікуванні симптомів артриту та ревматизму
- заспокоює невралгії та розслаблює м'язи
- покращує кровообіг
- два зручні отвори для ступнів і долонь
- захист від перегріву
- короткий час розігріву
- Простий регулятор температури
- 2 рівні температури
- пульт дистанційного керування для регулювання температури на кабелі живлення
- швидкий та рівномірний розподіл тепла
- м'який полярний чохол, що миється
- зручний розмір 38 x 38 см
- для використання на литках, колінах, плечах, спині,




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 38 мм |
| Машинне прання | True |
| Товщина | 7 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функція автовимкнення | True |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Тип грілки | Електрогрілка-подушка |
| Функціональність електрогрілки | Обігрівання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









