Туристичний чайник 0.6 л силіконовий Adler AD 1279
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: AD 1279
+380 (98) 748-91-25
Kyivstar
- +380 (95) 536-08-21Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний чайник 0.6 л силіконовий Adler AD 1279
Портативний чайник ADLER - для людей, які проводять багато часу на присадибній ділянці або в поїздках як на відпочинок, так і в ділових цілях. Завдяки сучасним рішенням, чайник буде працювати як на території кемпінгу, так і в номері готелю. Це важливо особливо під час подорожі, воно не займе багато місця у вашому багажі! Він був оснащений складною ручкою, щоб займати ще менше місця, і мішком для зберігання матеріалів.
Характеристики:
- Максимальна місткість: 0,6 л
- Ємність min: 0,2L
- Високоякісний плоский нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Автоматичний захист від кип'ятіння без води
- Контрольна лампа
- Автоматичне відключення
- Міцний складаний силіконовий корпус
- Складна ручка
- Тканинна сумка для зручного зберігання
- Вбудована основа з шнуром живлення
- Живлення: 220-240В ~50/60Гц
- Номінальна потужність: 750 Вт
- Потужність макс. 750 Вт
- Розміри виробу: 15,5 х 19,0 х 12,5 см
- Розміри виробу в складеному вигляді: 9,0 х 12,5 х 12,5 см
- Колір: сірий
- Вилка британського типу
- Довжина шнура живлення: 66 см




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 0.6 л |
| Складна ручка | Так |
| Носик | Є |
| Оптимально для кількості осіб | 2 чол. |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴











