


Блендер ручний занурювальний Royalty Line RL-ESTM800 800 Вт
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: RL-ESTM800
- +380 (95) 536-08-21Vodafone
Блендер ручний занурювальний Royalty Line RL-ESTM800 800 Вт
RL-ESTM800 - потужний блендер ергономічного дизайну від швейцарської торгової марки Royalty Line. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі комбінованої з високоякісним пластиком. Заглибна частина повністю виготовлена з нержавіючої сталі. Ножі гострі, сталеві. Блендер легко розбирається. Його не складно утримувати в чистоті..
Ви можете без особливих зусиль змінювати швидкість блендера відповідно до своїх потреб завдяки регулятору швидкості та двошвидкісним налаштуванням. Для більш складних операцій кнопка Turbo дозволяє змішувати на максимальній швидкості. Ручний блендер має тихий двигун постійного струму, тож ви нікому не заважатимете під час приготування їжі.
Характеристики:
- Современный дизайн;
- Мощность - 800 Вт;
- Тип: погружной;
- Материал корпуса - нержавеющая сталь, пластик;
- Материал погружной части - нержавеющая сталь;
- Материал ножей - нержавеющая сталь;
- Плавная регулировка мощности - есть;
- Кнопка включения, выключения;
- Режим турбо;
- Низкий уровень шума;
- Большой радиус действия;
- Упаковано в фирменную коробку.
- Розміри: 40 x 9 x 7 см.
- Вага: 1 кг.
Блендер Royalty Line RL-ESTM700 - идеальное решение для приготовления крем супов, пюре, смузи и кремов.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 090 ₴



